Kategoriler
win-logo

‘le Kazan!

product

Borcam Baton Kek Kalıbı 1630 Cc

00077620

44,70

Borcam Baton Kek Kalıbı

 

Borcam tatlıdan tuzluya, çorbadan fırın yemeklerine, her türlü yiyeceğin hazırlanması,pişirilmesi ve sunumu için uygundur. Şeffaflık özelliği sayesinde yiyeceklerinizi hazırlarken, pişirirken, sunarken ve saklarken görebilir ve izleyebilirsiniz.


Borcam''da pişirilen yemekler, kap değiştirmeden şık ve zarif bir şekilde masaya servis edilebilir. Temizliği çok kolaydır.Tel ve benzeri malzemelere gerek kalmadan elde veya bulaşık makinesinde kolayca pırıl pırıl olur.

 

Fırında, mikrodalga fırında, buzdolabında ve derin dondurucuda kullanılabilir.

Cam seramik ocak üzerinde doğrudan ve elektrikli ocak ile gazlı ocak üzerinde alev dağıtıcıyla birlikte kullanılabilir.  Izgara üzerinde kullanmayınız!

 

Ocak üzerine önce en düşük ısı ayarında koyunuz. Sonra gerekiyorsa ısıyı kademe kademe, orta derecelere kadar yükseltiniz. Yüksek ısılarda ocak üzerinde alev dağıtıcı ile birlikte bile olsa kullanmayınız. Unutmayınız, birçok yemek çeşidi için lezzetli yemek pişirmenin temel kurallarından birisi, "kısık ateş"yöntemini kullanmaktır.

 

Maruz kalabileceği maksimum ani ısı değişikliği 180°C''dir. Yavaş yavaş ısıtmak ve soğutmak koşuluyla -30°C''de derin dondurucuya; 300°C''de fırın kullanımına dayanıklıdır.

 

Ani ve yüksek ısı değişikliklerinden sakınınız. Derin dondurucudan veya buzdolabından çıkardıktan sonra; ısıtma / pişirme işlemine başlamadan önce oda sıcaklığına gelmesini bekleyiniz."

 

 

Hacim:1630 cc. 54 1/4 oz.
Yükseklik: 70 mm. 2 3/4 ".
Üst Çap: 310 x 123,5 mm. 12 1/4 x 4 3/4 ".
Taban Çapı: 260 x 94,5 mm. 10 1/4 x 3 3/4 ".

Ürün Kodu

00077620

Marka

BORCAM

Menşei

TÜRKİYE

Ürün mağaza stokları ile sınırlıdır. Ürünün stok, fiyat ve kampanya bilgisi teslimat bölgesine göre değişiklik gösterebilmektedir.


Bu üründen en fazla 100 adet sipariş verilebilir. Belirtilen adet üzerindeki siparişlerin iptal edilmesi hakkı saklıdır.