Kategoriler
win-logo

‘le Kazan!

product

Ülker Albeni Atıştırmalık 72 Gr

07163002

15,00

Ülker Albeni Atıştırmalık 72 Gr


Ülker markasının klasikleşmiş lezzetlerinden biri haline gelen Ülker Albeni Çikolata hem çocukların hem de yetişkinlerin vazgeçilmezlerinden biri. Günün her saatinde tatlı ihtiyacını gidermek ya da atıştırmalık olarak tüketilebilen ürün karamel tadı ile dikkat çekiyor.

İçerisinde % 40 oranında karamel barındıran ve % 30 oranında da çikolata bulunan Ülker Albeni Çikolata kakao tadını da hissedebileceğiniz bir ürün. Soğuk içecekler ile birlikte de tüketilebilen bu ürünü Türk kahvesi ile birlikte mutlaka denemelisiniz.

Ürün Kodu

07163002

Marka

ÜLKER

Gıda İşletmecisi/Üretici/İthalatçı/Dağıtıcı Adı veya Ticari Ünvanı ve Adresi

Ülker

Ürün Net Miktar (g e / ml)

72 g

Alerjen Uyarısı

Gluten, süt, yumurta, soya ve sülfit içerir. Eser miktarde yer fıstığı ve sert kabuklu meyveler içerebilir.

İşletme Kayıt Numarası

TR-34-K-011995

Saklama Koşulları

Kokudan ve nemden uzakta, 18-22 C'de saklayınız.

Ürün Özel Bilgisi / Diğer Uyarılar

Domuz kaynaklı hiçbir bileşen içermez.

İçindekiler

Bisküvi Parçacığı (%8) Süslemeli Sütlü Çikolata (%29) Kaplamalı Karamel (%15) ve Bisküvi [şeker, buğday unu, bitkisel yağlar (palm, tam hidrojenize palm çekirdeği, shea), maltodekstrin, şekerli koyulaştırılmış yarım süt, kakao kitlesi, tam yağlı süttozu, invert şeker şurubu, kakao yağı, emülgatörler (amonyum fosfatitler, yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, soya lesitini, poligliserol polirisinoleat), yağsız süttozu, kabartıcılar (amonyum hidrojen karbonat, disodyum difosfat, sodyum hidrojen karbonat), tuz, nem verici (gliserol), yumurta akı tozu, aroma vericiler, nişastası, un işlem maddesi (sodyum metabisülfit)]

Menşei

TÜRKİYE

Ürün mağaza stokları ile sınırlıdır. Ürünün stok, fiyat ve kampanya bilgisi teslimat bölgesine göre değişiklik gösterebilmektedir.


Bu üründen en fazla 100 adet sipariş verilebilir. Belirtilen adet üzerindeki siparişlerin iptal edilmesi hakkı saklıdır.