Kategoriler
win-logo

‘le Kazan!

product
https://images.ceptesok.com/cdn-cgi/image/width=216,height=216,fit=pad,quality=100,format=webp/product-assets/sub-folder/4599a47e-3389-43e3-b3b9-d3853a6bd4ea.jpg
https://images.ceptesok.com/cdn-cgi/image/width=216,height=216,fit=pad,quality=100,format=webp/product-assets/sub-folder/b18cd927-17c2-47af-82b0-48e6462494e3.jpg
brands

Samsung Premium Plus AR09BXCABWK/SK Windfree 9000 Btu Klima

00142039

27.999,00
  • Enerji Sınıfı A++

  • BTU (Isıtma Kapasitesi) 10919

  • Ses Seviyesi (dB) 54

  • BTU (Soğutma Kapasitesi) 8530

  • Klima TürüSplit (Duvar Tipi)

  • WindFree™ Rüzgarsız Serinlik

  • WindFree™ Soğutma (Enerji Tasarrufu)

Rüzgarsız serinliğin keyfini çıkarın

WindFree™ Rüzgarsız Serinlik

WindFree™ Soğutma ile konforlu serinliğin tadını çıkarın. Havayı 23.000 mikro hava deliğinden* yumuşak ve sessizce** dağıtırak “durgun hava***” ortamı yaratır, böylece cildinizde rahatsız edici soğuk rüzgar hissi oluşturmaz. Sevdiklerinizin konforu maksimum olur.

Enerji tüketimini %77'ye kadar* azaltır.

WindFree™ Soğutma (Enerji Tasarrufu)

Enerji verimliliği yüksek WindFree™ Soğutma ile her gün tasarruf edin.Klimanız WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite Hızlı Soğutma moduna kıyasla% 77’ye varan oranda daha az enerji tüketir*. Böylece elektrik faturalarınızı dert etmeden rahatça serin kalabilirsiniz.

Akıllı yaşamın keyfini çıkarın

Yapay Zeka (AI) ile Otomatik Soğutma

Yapay Zeka ile Otomatik Soğutma özelliği sayesinde akıllı yaşamın keyfini çıkarın*. Oda koşullarını ve kullanım alışkanlıklarını analiz eder.** Optimum koşulları korumak için tercih ettiğiniz sıcaklık seviyesine göre en uygun modlar arasında geçiş yapar.

Gürültüyü ve enerji tüketimini azaltır

Dijital İnverter Boost

Yüksek enerji verimliliğine sahip Dijital İnverter Boost teknolojisi ile her gün tasarruf edin. İstenilen sıcaklığı, daha az dalgalanma ile korur. Sahip olduğu Neodimiyum mıknatıslar ve İkiz Tüplü Susturucu sayesinde verimli ve sessiz bir şekilde çalışır ve çok daha uzun bir kullanım ömrü sunar. Ve enerji tüketimini %73’e kadar azaltır*.

WindFree™ sessizliğini yaşayın

WindFree™ İyi Uyku Modu

WindFree™ İyi Uyku modu, rahatsız edici soğuk hava akışı olmadan uykunuz için ideal şartları yaratır. WindFree™ Soğutma modunun sıcaklık kontrolü ile hızlı bir şekilde uykuya dalmanıza, derin ve rahat bir şekilde uyumanıza ve tamamen yenilenmiş uyanmanıza yardımcı olur.

Daha geniş ve daha uzaktaki alanları daha hızlı bir şekilde serinletmek için tasarlandı

Hızlı Soğutma Modu

Tüm odanızı hızlı, etkili ve konforlu bir şekilde soğutun. Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde havayı %43 daha hızlı soğutur*. Gelişmiş tasarımı %15 daha büyük bir fana, %18 daha geniş hava girişine ve %31 daha geniş kanatçıklara sahiptir. Böylece soğuk hava daha uzağa ve daha geniş** dağılır (15 metreye kadar).

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden uzaktan kontrol edin

SmartThings

Evinizdeki sıcaklığı her zaman ve her yerde kontrol edin. SmartThings Uygulaması* ile klimanızı mobil cihazlarınız üzerinden tek dokunuşla uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Ya da Yapay Zekaya (AI)* ne istediğinizi belirtin ve sizin için önereceği en iyi ayarlar ile klimanızı otomatik kontrol etsin.

Tri-Care Filtre ile temiz hava evinizde

Tri-Care Filtre

Ön filtreye ek olarak, Tri-Care Filtresiyle havanızı temiz tutun ve iç ünitenizin performansını koruyun. 3 katmanlı filtre, büyük toz parçacıklarını, lifleri ve hayvan kıllarını tutan yüksek yoğunluklu bir filtre içerir. Zeolit Kaplama Filtresi ayrıca ince tozları yakalar ve havadaki zararlı maddeleri ortadan kaldırır.

 

Ürün Kodu

00142039

Marka

SAMSUNG

Menşei

ÇİN

Ürün stoklar ile sınırlıdır. Ürünün stok, fiyat ve kampanya bilgisi teslimat bölgesine göre değişiklik gösterebilmektedir.