Kategoriler
win-logo

‘le Kazan!

product

AWOX ROSSO SS500 SICAK-SOĞUK SU SEBİLİ

00108338

3.649,00

  • AWOX ROSSO SS500 SICAK-SOĞUK SU SEBİLİ

  • Sıcak su tankı kapasitesi: 0.76 L

  • Soğuk su tankı kapasitesi: 3.2 L

  • Sıcak su derecesi: 85-95 Derece

  • Soğuk su derecesi: 6-10 Derece

  • Soğutma gücü: 90 Watt

  • Renk: Beyaz

Güçlü Sıcak Soğuk Uyarı Ledleri

Sahip olduğu uyarı ledleri sayesinde sizlere kolay bir kullanım sunar. Oldukça kullanışlı olan bu ürün ev ve ofis kullanımları için oldukça idealdir. Bu açıdan kullanıcılarına rahat bir kullanım sağlayarak onların ihtiyaçlarını en hızlı şekilde giderir.

Yüksek Kapasiteli Soğuk Su Tankı

Alanında yer alan diğer ürünlere kıyasla daha geniş soğuk su tankına sahip olan ürün özellikle fazlaca soğuk su ihtiyacının karşılanması gereken durumlarda oldukça idealdir. Toplamda 3,2 lt’lik bir su kapasitesine sahip olmasıyla yüksek soğuk su ihtiyaçlarını karşılamada bir numaradır.


-10 Dereceye Varan Soğutma

-10 dereceye kadar soğutma olanağı sunan ürün, bu alanda üretilmiş olan en iyi su sebillerinden birisidir. Hızlı ve kolay soğutma sistemi sayesinde soğuk suyunuzu anında alabilir ve beklemeden ferahlayabilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi

Sınıfında yer alan diğer su sebillerine kıyasla daha düşük enerji kullanan Awox SS500 Rosso Su Sebili, sadece kullanım rahatlığı ile değil aynı zamanda bütçesini korumak isteyen kişiler tarafından da sıkça tercih edilmektedir.


Ergonomik Tasarım

Ergonomik tasarımı sayesinde tüm alanlarda kullanıma uygundur. Oldukça pratik olan kullanımı sayesinde aynı zamanda sizlere alan tasarrufu olanağı da sağlar.


Üst Düzey Dayanıklılık

Üst düzey dayanıklılık özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca sürecek olan kullanım için oldukça idealdir.

Ürün Kodu

00108338

Marka

AWOX

Menşei

ÇİN

Ürün stoklar ile sınırlıdır. Ürünün stok, fiyat ve kampanya bilgisi teslimat bölgesine göre değişiklik gösterebilmektedir.