Şok Market müşteri iletişim merkezi irtibat numarası

ÖZGÜN MARKALARIMIZ

Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi, tarihi geçmişi olan markaları canlandırarak ekonomiye yeniden kazandırdık. Özgün markalar portföyümüze ayrıca aralarında geniş bir yelpazedeki gıda ürünleri ile daha sınırlı sayıda mutfak eşyaları, temizleyiciler, kağıt ürünleri ve giyim eşyalarının da bulunduğu ve Şok Marketler tarafından geliştirilen bazı markaların ürünlerini de ekledik.

Özgün markalarımızdan bazıları şunlar:

PİYALE: Türkiye’nin en köklü ve bilinirliği en yüksek markalarından biri olan Piyale, 1922 yılında bu yana bizimle. 2010 yılında Yıldız Holding bünyesine katılan marka, ŞOK Marketler çatısı altında tüketicilerin hizmetinde. Makarna denince akla ilk gelen markalardan biri olan Piyale, Türkiye çapındaki 5.100’ün üzerindeki ŞOK marketlerde Makarna’dan Hazır Çorba’ya, Un’dan Pasta Yardımcı malzemeleri ve Puding’e kadar ki ürünleriyle tüketicisiyle ve hala Türkiye’nin en sevilen markaları arasındaki yerini koruyor. Ne de olsa, “Biz Piyaleciyiz, onlar Piyaleciler ve eminim ki siz de Piyalecisiniz…”

MİS: Türkiye’nin 1976 ‘daki ilk modern süt tesislerinden birine adını veren Mis Süt, en çok sevilen ve tercih edilen nostaljik markalarımızdan biri. 2012 yılında Yıldız Holding ailesine katılan Mis markası, Süt’ten Peynir’e, Yoğurt’tan Ayran’a, Dondurma’dan Sütlü tatlılara kadar geniş ürün yelpazesi ile ŞOK Marketler için özel olarak üretiliyor.

AMİGO: Paketli yer fıstığının Türkiye’deki jenerik markası Amigo, Türkiye’nin ilk paketlenmiş kuruyemiş firmalarından biri de aynı zamanda. Ayrıca, kuruyemiş kategorisinin ilk TV reklamını yapan marka. Fıstık’tan ayçekirdeğine, Çiğ badem’den kuru meyveye, Cips’ten Fıstık ezmesine kadar ki geniş ürün yelpazesi ile atıştırmalığın nostaljik markası Amigo yine ŞOK marketlerde sizleri bekliyor.

EVİN: Reklamlarıyla bir jenerasyonun kalbini kazanan Evin yağ, genişleyen ürün gamıyla bildiğimiz Evin Margarin’den sıvıyağına kadar tüm ürünleri ile sadece ŞOK Marketlerde buluşuyor.

MİNTAX: Türkiye’nin ilk yerli deterjan markası. Cıngılı hala kulaklarımızda; “Mintaxla canım Mintaxla…” 1970’li yıllarda güçlü bir çıkış yakaladı. 2012 yılında Yıldız Holding bünyesine katılan Mintax markası, ŞOK marketlerin temizlik ürünleri kategorisindeki lider markası. Mintax markalı ev ve mutfak/banyo temizliğine yardımcı ürünler ile Şok için özel olarak üretiliyor.

BİZİM VATAN: 1951’den beri nesiller arası tat geçişini ve taze tutmayı sağlayan Vatan markası 5000’e yakın ŞOK Marketlerde Bizim Vatan markası olarak raflarda. Yılların markası güvenirliğin simgesi ürün kalitesi ile de tecrübesini ispatlamakta. Ton balığından Garnitüre, Salça’dan Bezelye konservesine, Turşu çeşitlerinden Üzüm-elma sirkesi ve nar ekşisi gibi salata soslarına kadar sofralarımızın ayrılmaz parçasıdır.

PEKİ: Yılların kek markası Peki, sadece kek değil gofret çeşitleriyle de ŞOK Marketlerde atıştırmalık reyonunda tüketicilerimizin hizmetindedir. Gençlerin severek tükettiği çeşit çeşit Peki ürünleri, ekonomik fiyatlarıyla ŞOK Marketlerde bulunuyor.

KARMEN: Çocukluktan uzanan süper lezzet! Karmen markası, Tablet çikolatadan Çikolata Kaplamalı Gofrete, Çikolata Kaplamalı Bisküviye kadar ki çeşitlilik sunan Karmen, sadece ŞOK Marketler’de.

Yıldız Holding